Press "Enter" to skip to content

Hétmérföldes csizmával az evolúciós tájképen – Az együttműködés 3,5 milliárd éve. Meghívó Szathmáry Eörs akadémikus előadására.

szathmáry

Mi volt az evolúció messze legnagyobb „dobása” a földi élővilág történetében? Miért nem valószínű, hogy ez sok más helyen is megtörtént a galaxisban? Lehetséges, hogy antikopernikuszi fordulat előtt állunk a tudományban? Ha tudni szeretné a válaszokat, jöjjön el Szathmáry Eörs akadémikus, evolúcióbiológus előadására a megújult Magyar Tudomány Ünnepén!

Időpont: 2015 november 10. 18h

Helyszín: 1051 Budapest, Széchenyi István tér 9.  MTA Székház, Díszterem

A meghívó teljes szövege elérhető itt.

Legyen Öné az első észrevétel!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..


Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/egyhazestarsadalomhu/home/www/wp-content/themes/mission-news/footer.php on line 10