SZRI konferencia

Szabadság és Reform Intézet Alapítvány (SZRI) ezúton meghívja Önt a

BONYOLULT VISZONYOK Vallás és hatalom, egyház és állam c. konferenciájára

Előadók:

1. Gábor György egyetemi tanár, vallásfilozófus: „Amit az Örökkévaló a számba adott”. A transzcendens vagy az evilági hatalom szolgálatában
  1. Gáncs Péter nyugalmazott evangélikus püspök: Luther Márton a kétféle kormányzásról
  1. Iványi Gábor a Magyarországi Evangéliumi Testvérközösség elnöke, lelkész: Szabad állam – szabad egyház?
  1. Donáth László evangélikus lelkész: Illúziótlanul – két világ polgáraként
  1. Kamarás István OJD író, szociológus: „Ferencpápista” paradigmaváltás esélye

A konferenciát bevezeti és a vitát irányítja: Bokros Lajos, az SZRI kuratóriumának elnöke

A konferenciával kapcsolatos információk, a részletes program elérhető a  http://bonyolultviszonyok.szri.hu/hu/ weboldalon.

A konferencián a részvétel ingyenes, de előzetes bejelentkezéshez kötött. Adományokat a helyszínen szívesen fogadunk.

Jelentkezni lehet: info@szri.hu