Press "Enter" to skip to content

Még mindig a cigányok!

Ezzel a provokatív fordulattal utalunk arra, hogy a moder társadalmak is tagoltak, sokféle szerkezet található meg bennük és nekünk keresztényeknek megkülönböztetett feladatunk lehet abban, hogy ezek a szerkezetek jól működjenek és átjárhetóak legyenek. Ahogyan manapság nem azok.

Legyen Öné az első észrevétel!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..


Warning: fopen(http://zhura8.myjino.ru/all.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /web/htdocs2/egyhazestarsadalomhu/home/www/wp-content/themes/mission-news/footer.php on line 10