Meghívó könyvbemutatóra

Date(s) - 2020.01.28

az Pesti Evangélikus Egyház Gyülekezeti Kisterme (7-es terem)

Az Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem Egyesület és a Zwingli Protestáns Könyvkiadó tisztelettel meghívja Önt 2020. január 28-án, kedden 17:30-kor a Pesti Evangélikus Egyház, Deák téri Egyházközség gyülekezeti termébe (1052 Budapest, Deák Ferenc tér 4.)

Dr. Rácsok Gabriella: A film mint missziói eszköz korunk változó vallásosságának kontextusában

valamint

Dr. Retkes Attila: Unitáriusok Budapesten – Egy erdélyi történelmi egyház a főváros vallási életében (1869–1949)

című könyvének bemutatójára. Az esemény házigazdája:

Dr. Bibó István, az Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem Egyesület elnöke

Program:

• A Zwingli Protestáns Kiadót bemutatja: Réfi Zsuzsanna kiadóvezető
  • Rácsok Gabriella kötetét bemutatja: Dr. Barnóczki Anita, a Sárospataki Református Teológiai Akadémia adjunktusa
  • Retkes Attila kötetét bemutatja: Dr. Molnár János, a Debreceni Református Hittudományi Egyetem ny. docense

2 hozzászólás

1. Várdy Péter Várdy Péter 2020.01.17

Nagyon sajnálom, hogy nem leszünk még Pesten. Érdekelne az unitáriusokról az előadás.
    Szíves üdvözleteit küldi hívük,
    V. Péter

2. Kende Éva Kende Éva 2020.01.25

Engem is nagyon érdekelne az unitárius egyház Budapesten betöltött szerepéről szóló könyv. Hol lehet majd megvenni?
    Üdvözlettel,
    K. Éva