Press "Enter" to skip to content

Példaértékű civil és egyházi összefogás a Józsefvárosban

simon

2015 augusztusában többször találkoztak a Józsefvárosban tevékenykedő menekültekkel foglalkozó civil és vallási szervezetek képviselői. Témáik között a hatékonyabb kommunikáció, a tapasztalatok megosztása, értékelése, a téli időszakra való felkészülés. A példaértékű összefogás résztvevői kéthetente találkoznak és a hosszabb távú együttműködésen dolgoznak. A találkozóknak a Józsefvárosi Evangélikus Egyházközség ad otthont.

A kezdeményezésről további részletek olvashatók a Magyar Evangélikus Egyház honlapján.

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .