Press "Enter" to skip to content

Terrorveszély: elemzések és esélyek. Nagyinterjú a War Nerd-el, az amatőr biztoságpolitikai szakértők királyával

Képkivágáswarnerd

 

„A War Nerd népszerűsége lenyűgöző szaktudása és rendkívül szórakoztató stílusa mellett annak köszönhető, hogy szemben a legtöbb hasonló témában publikáló szerzővel, őt teljesen hidegen hagyja a politikai korrektség, és elemzéseit szinte soha nem egyszerűsíti le jók és rosszak összecsapására. Megvan a véleménye az ISIS primitív gyilkosairól, mint ahogy megvan a véleménye szaúdi támogatóikról és szaúdi támogatóik nyugati üzletfeleiről is.”

Bede Márton és Plankó Gergő november 19-én délután készítettek vele interjút, percekkel azután, hogy a francia hatóságok bejelentették, Abdelhamid Abaaoud, a terrorakció főszervezője is meghalt az előző napi Saint-Denis-i lövöldözésben.

 

Az interjú teljes szövege elérhető ide kattintva.

 

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .