Press "Enter" to skip to content

Mammón szamara – új vallástudományi blog indult magyar nyelven

coexist

“Blogunk célja valamiféle szerény kis rendrakás ebben a zűrzavarban: aktuális kérdéseket fogunk taglalni, vallási jelenségeket elemzünk, rávilágítunk az összefüggésekre, értelmezzük a gyakran használt fogalmakat stb. Bár rövidségre és közérthetőségre fogunk törekedni, írásaink igyekeznek majd feltárni az adott kérdés, probléma mélyebb gyökereit. Munkánk során minden vallást (pozitív vagy negatív előítéletek nélkül) egyformán objektív, tudományos módszerekkel közelítünk meg”

Szerkesztők: Simon Róbert (orientalista, vallástörténész), Simonné Pesthy Monika (vallástörténész), Jakab Attila (teológus, vallástörténész)

A blog írásai elérhetőek ide kattintva.

 

One Comment

  1. Karson Karson 2017.01.23

    Caro Xi,xmacEsqueci-oe de algo! Se acha que o mu artigo no Canal de Mocambique incita a desobediencia civil por conseguinte, pelo menos na sua analise e crime publico, agradecia que accionasse os mecanismos legais junto a PGR!Falando e que nos entedemos!Mais um abraco patriotico,MA

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .