Press "Enter" to skip to content

Mennyit tudunk a szíriai menekültekről?

hom

Miközben egy átlag magyar állampolgár azon gondolkodik, hogy mit is tegyen a népszavazás során, szinte semmit nem tud arról, mi zajlik a világ azon felén, ahonnan a legtöbb menekült érkezik. Felvilágosítja-e őket valaki, hogy az egykor gazdag és virágzó, keresztények által lakott Homsz városa ma már csak egy romhalmaz, hogy Aleppóban a harcoló felek habozás nélkül lövik rommá a civilek által lakott területeket? Aki innen érkezik, az menekült.

Miközben egy átlag magyar állampolgár azon gondolkodik, hogy mit is tegyen a népszavazás során, szinte semmit nem tud arról, mi zajlik a világ azon felén, ahonnan a legtöbb menekült érkezik. Felvilágosítja-e őket valaki, hogy az egykor gazdag és virágzó, keresztények által lakott Homsz városa ma már csak egy romhalmaz, hogy Aleppóban a harcoló felek habozás nélkül lövik rommá a civilek által lakott területeket? Aki innen érkezik, az menekült.

A teljes cikk elérhető ide kattintva.

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .