Press "Enter" to skip to content

Meghívó Nagy Imre koszorúzási ünnepségre

A Nagy Imre Alapítvány tisztelettel meghívja Önt és kedves barátait a

Nagy Imre mártír miniszterelnök és társai kivégzésére és temetésére emlékező civil koszorúzási ünnepségre 2019. június 16-án (vasárnap) 12 órakor a Jászai Mari térre, Nagy Imre miniszterelnök szobrához.

PROGRAM

  • Emlékező beszédet mond, Jánosi Katalin. Koszorúzás (egy szál virágot a helyszínen mindenkinek biztosítunk).
  • A rendezvény után a térről ingyenes, külön busz indul a Rákoskeresztúri Köztemető 301-es parcellájába, ahol mártírjaink sírjánál Mécs Imre szól az emlékezőkhöz, majd elhelyezzük a kegyelet virágait. (A busz visszatér a Jászai Mari térre.)

A rendezvényeken való részvételi szándékukat kérjük jelezzék az Alapítvány titkárságán, a [email protected], vagy 06-1/392-5011-es telefonszámon.

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .