Press "Enter" to skip to content

Program, hívogató és jelentkezési lap az EPMSZ szabadkai Akadémiai Napjaira

KÜZDELMES SORSKÖZÖSSÉG – EPMSZ KONFERENCIA

Az epmsz.eu honlapról:

A találkozás reményében készülünk idei konferenciánkra, ezúttal a Délvidékre. 2022. május 23. és 28. között a szecesszió városa, Szabadka ad otthont az Akadémiai Napoknak, melynek témáját a Balkán izgalmas sokszínűsége ihlette. Megújuló hagyományok vagy újra élesztett múlt? Élni szórványban, kisebbségben, többségben vagy multikultúrában? Mit mondat velünk a történelmi örökség és mit mond a világhálón (is) szocializálódott fiatal generáció? Minek van múltja, jelene és jövője?…

Baráti üdvözlettel, az EPMSZ elnöksége

Hívogató

Meghívó és program

Jelentkezési lap letöltése (doc)
Jelentkezési lap (pdf)

 

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .