Press "Enter" to skip to content

Részigazság Klub Mérnökkör: A közlekedés jövője (videó)

2022. október 12-én 18:00 órakor a Háló Közösségi és Kulturális Központban (Semmelweis utca 4.) a Részigazság klub Mérnökkörének szervezésében arra kerestük a választ, hogy az online világ milyen kihatással van a közlekedésre. Az önvezető járművek milyen felelősséget rónak a használókra, milyen etikai kérdéseket vet fel a gyártó oldaláról. Miért kell közlekednünk egyáltalán, ha sok mindent online is meg tudunk oldani?

Vendégek:

A beszélgetést Seidl Tibor vezeti. További részletek és a regisztráció az esemény FB oldalán, itt érhető el.

A beszélgetés felvételét az alábbi videón tekinthetik meg:

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .