Press "Enter" to skip to content

A Holokauszt emléknapján

2014. január 27-én emlékezünk a Holokauszt 70. évfordulójára.

Emlékezzünk!

Az Egyház és Társadalom, akárcsak minden jóakaratú ember, elfogadhatatlannak tartja, hogy embertársainkat (vélt vagy valós) származásuk alapján atrocitások érjék. Most elpusztított és meghurcolt zsidó testvéreinkre emlékezünk. De emlékeztetnünk kell magunkat és egymást mindazokra a rémtettekre és népirtásokra, ami ezzel együtt másokat (a cigányokat) sújtotta és azóta is sújt embereket Afrikában és szerte a világon! Emlékeztetnünk kell magunkat és egymást, hogy mindazoknak, akik magukat kereszténynek vallják fokozottan kötelességük osztozni a meghurcoltak és elpusztítottak fájdalmában és kiknek-kinek tenni a saját lehetősége szerint azért, hogy soha többé meg ne ismétlődjék itt Európában és minél inkább szűnjön meg bármerre is a világban!

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .