Press "Enter" to skip to content

Hétmérföldes csizmával az evolúciós tájképen – Az együttműködés 3,5 milliárd éve. Meghívó Szathmáry Eörs akadémikus előadására.

szathmáry

Mi volt az evolúció messze legnagyobb „dobása” a földi élővilág történetében? Miért nem valószínű, hogy ez sok más helyen is megtörtént a galaxisban? Lehetséges, hogy antikopernikuszi fordulat előtt állunk a tudományban? Ha tudni szeretné a válaszokat, jöjjön el Szathmáry Eörs akadémikus, evolúcióbiológus előadására a megújult Magyar Tudomány Ünnepén!

Időpont: 2015 november 10. 18h

Helyszín: 1051 Budapest, Széchenyi István tér 9.  MTA Székház, Díszterem

A meghívó teljes szövege elérhető itt.

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .