Press "Enter" to skip to content

Részigazság Klub: a katolicizmus és liberalizmus összefüggéseiről

A Részigazság Klub szervezésében létrejött online közvetítés szerkesztett felvétele:

Az összejövetelt Meskó Zsolt moderálja. Gájer László atya a Pázmány Péter Katolikus Egyetem tanára és Szilvay Gergely, a Rubicon Intézet és a Mandiner munkatársa bevezető gondolatait követően a helyszínen résztvevők mondhatták el gondolataikat, majd a Zoomon keresztül is be lehetett kapcsolódni. A szervezők kérésére csak az előadást tettük publikussá.

A szervezők a Hetvenkét Tanítvány Mozgalom és a Háló Egyesület voltak.

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .