A Lehet-e? Fórumról By Egyház és Társadalom on 2014.04.28 Horányi Özséb a Szonda c. műsorban beszélt a Lehet-e? Fórumról. A hanganyag itt meghallgatható: Hanganyag: Published in Láttuk, hallottuk Egyház és Társadalom More posts from More from Láttuk, hallottukMore posts in Láttuk, hallottuk »Megnyitották az Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem tanulmányi napjait KomárombanMegnyitották az Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem tanulmányi napjait KomárombanTölgyessy: Orbán lehet a következő Gyurcsány, ha most nem vonul visszaCEU Határtalan Tudás: Júdás: ősgonosz vagy tragikus hős?CEU Határtalan Tudás: Júdás: ősgonosz vagy tragikus hős?Legendák és félreértések a kitelepítés emlékezetébenLegendák és félreértések a kitelepítés emlékezetébenÉpül a Pázmány Péter Katolikus Egyetem – a Telex dokumentumfilmjeÉpül a Pázmány Péter Katolikus Egyetem – a Telex dokumentumfilmje
Be First to Comment