Press "Enter" to skip to content

A Lehet-e? Fórumról

Horányi Özséb a Szonda c. műsorban beszélt a Lehet-e? Fórumról.

A hanganyag itt meghallgatható:

Hanganyag: 

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.