Press "Enter" to skip to content

Eucharisztia – úrvacsora – ökumené – kongresszus

Fehérváry Jákó bencés szerzetes, Háfenscher Károly evangélikus lelkész és Scharle Péter mérnök-matematikus közreműködésével Kamarás István online kerekasztal beszélgetést tartott a különböző felekezetek eucharisztiával, úrvacsorával kapcsolatos álláspontjáról különös tekintettel az ökumenére, illetve a 2021-ben a magyar fővárosban megrendezendő 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra.

Az eseményen rögzített videó:

A letölthető hanganyag: Meghallgatás/Letöltés

Sajnos a Zoom – a korábbi gyakorlatától eltérően – a 40 perces limit leteltével megszakította a szolgáltatást. A keletkezett fennakadás és adatvesztés miatt elnézést kérünk. A legközelebbi hasonló eseményre természetesen a Zoom Pro verziójával fogunk készülni…

One Comment

  1. RM RM 2020.12.01

    Állítólag a Titanic már javában süllyedt, de a hajózenekar úgy játszott tovább, mintha minden rendben lett volna.
    Jó nagy melléfogás ez a beszélgetés!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .