Press "Enter" to skip to content

Lehet – e? Fórum – új helyszínen

Kedves Barátaink!
Mostantól a vitaestjeinket a Részigazság Klubbal havi váltásban rendezzük. Októberben az ő  meghívójukat küldjük majd ki a mi címlistánkra is. Azt reméljük, hogy ettől minimum duplájára nő a helyszínen jelenlévő közönség létszáma. A számunkra új, közös helyszín a Háló Közösségi és Kulturális Központ Budapesten. Természetesen fórumainkat innen is online közvetítjük. Ezek rögzített változata a www.egyhazestársadalom.hu online folyóiratunkban is megtekinthető.

Meghívó

A migrációról

2022. szept. 28. szerda 17 óra
Háló Közösségi és Kulturális Központ  /S4/ Budapest V. Semmelweis u. 4. /A Puskin mozi mellett/

Fórumunk nem abba a vitába szeretne beleszólni, hogy vajon az európai határokat le kellene zárni, vagy teljesen megnyitni a migránsok előtt. Előadóinkat arra kértük:  segítsenek megérteni az újkori népvándorlás, a befogadás, az elutasítás és az integrálás jellemző tüneteit.

A beszélgetés résztvevői:

Bolba Márta evangélikus lelkész
Feischmidt Margit szociológus
Nagy Boldizsár nemzetközi jogász
Moderátor: Kőszegi Ábel

Online részvétel: Erre a linkre kattintva: https://www.youtube.com/embed/j_F5Q2Cg5XI

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .