Press "Enter" to skip to content

Fórum a migrációról (videó!)

Mint korábban jeleztük, mostantól a vitaestjeinket a Részigazság Klubbal havi váltásban rendezzük a számunkra új, közös helyszínen, a Háló Közösségi és Kulturális Központban Budapesten, a Semmelweis u. 4. szám alatt, a Puskin mozi mellett.

Ahogy a meghívóban jeleztük, Fórumunk nem abba a vitába szeretne beleszólni, hogy vajon az európai határokat le kellene zárni, vagy teljesen megnyitni a migránsok előtt. Előadóinkat arra kértük:  segítsenek megérteni az újkori népvándorlás, a befogadás, az elutasítás és az integrálás jellemző tüneteit.

A beszélgetés résztvevői:

Gondolatébresztőnek ajánljuk:

Magyarország migrációs politikája
Migrációs politika Finnországban

A Fórumon rögzített videó:

A letölthető hanganyag: Meghallgatás/Letöltés

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .