Press "Enter" to skip to content

A ránk bízott világ védelme – EPMSZ konferencia (Frissítve!)

A találkozás reményében készülünk idei konferenciánkra, ezúttal a Pilisbe. 2023. május 15. és 20. között a piliscsabai Béthel Központ ad otthont az Akadémiai Napoknak, melynek témája a teremtett világ és védelme.

Teremtésvédelem: Megújuló hagyományok vagy újra élesztett múlt? Mit mondat velünk a történelmi örökség és mit mond a világhálón (is) szocializálódott fiatal generáció? Minek van múltja, jelene és jövője?

Baráti üdvözlettel, az EPMSZ elnöksége.

A programmal kapcsolatos információk folyamatosan frissülnek az epmsz.eu honlapon, kérjük, látogassa rendszeresen!

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .