Press "Enter" to skip to content

Bibó István (ifj.)
könyvbemutatója

A Csillaghegyi Evangélikus Egyházközség, az Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem Egyesület és a Magyar Pax Romana szervezésében az Evangélikus Egyház Pesti Gyülekezeti Nagytermében Vekerdy Tamás és Fabiny Tamás jó hangulatú összejövetelen méltatta Bibó István (ifj.), Hit és értelem – Iskola- és egyházközeli írások című kötetét. Az est házigazdája Donáth László evangélikus lelkész volt.

Az eseményről az alábbi videót készítettük:

Index:

Az összejövetelen készül fényképeket köszönjük Tihanyi Károlynak:

 

Be First to Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..