Áldás, békesség, hitelesség

A Lehet-e? Fórum időpontja 2024. április 23-án, kedden, 18 óra, színhelye a Háló Közösségi és Kulturális Központ (Bp. V. Semmelweis u. 4.) Figyelem, új kezdési időpont!

A református egyházon belül tapasztalható békétlenségnek csupán kiindulási pontja volt a kegyelmi ügy. A megújulást szorgalmazók a hitelesség jegyében javasolják az egyház és az állam együttműködésének felülvizsgálatát. Azt reméljük, hogy meghívott előadóink segítségével betekintést nyerhetünk abba a tisztító jellegű párbeszédbe, amely megindult a református közösségben.

Vendégeink:

• Édes Árpád református lelkész Pestszentimre
  • Kuti József elnök lelkész Kecskemét

Moderátor: Kamarás István

Online közvetítést nem tervezünk, de felvétel készül, melyet pár nap múlva ugyanitt meg lehet tekinteni.